JÁ ... terapeutka

Lidská duše má být jako hladina jezera,

ve které se zrcadlí krása okolní krajiny.

Těžké životní chvíle nám duši někdy rozvlní tak,

jako hladinu jezera vítr za bouřky,

ale není nic krásnějšího,

než najít zase po bouřce svůj klid... 

vyrovnat hladinu své duše,

aby dokázala zrcadlit krásy světa .

Vždy se budu snažit být tu pro Vás

a pomáhat Vám nalézat Vaši klidnou hladinu duše .....

 

Tady se mne možná někdo může zeptat, proč jsem se nazvala terapeutkou a ne kartářkou. Odpověď je snadná - nejsem kartářka.

Pokud při svých terapiích používám karty, je to jen pomůcka a doplněk celkové terapie. Snažím se vždy hlavně o to, abych příchozím pomohla nalézt příčiny jejich starostí a také možnost řešení. Abych jim byla schopna ukázat možnosti a dodala jim sílu. 

   

Pokud vás zajímá, jak jsem se k tomu všemu dostala, pak musím upřímně říct, že nevím. Dokážu popsat cestu, kterou jsem došla až tam, kde jsem teď, ale odkud jsem všechny ty schopnosti získala opravdu nevím. Musela jsem se asi narodit s otevřenou duší. A pak jsem pochopitelně potkávala spoustu těch, kdo mne vedli a směrovali. Ať už osobně, nebo prostřednictvím knih. A tak jsem procházela různými obdobími a od klasických výkladů karet jsem se dostala k poradenství a komplexní duchovní terapii.

V co vlastně věřím?

Věřím, že náhody nejsou, a nebo jak říká Jaroslav Dušek - náhody jsou cílená "nahození" osudu ... Když se to podaří, "nadhoz"  zachytíme.. Věřím, že pokud člověk vnímá znamení ve svém životě, nemusí se ptát, jestli jde po správné cestě - zkrátka vnímá, že všechno má svůj smysl. Věřím v anděly a věřím v jejich pomoc. Věřím v Universum. Nemůžu nevěřit - všude vidím důkazy.  

Mimo jiné provádím i regresní terapie. Někdo je spojuje s minulými životy, ale to není přesné. Jedná se o terapii návratů - mnohdy jen do okamžiků v současném životě. Při této terapii jde o nalezení problematických úseků bytí, při nichž vznikly nežádoucí blokace. Mnohdy totiž bdělým rozumem příčiny dějů neodhalíte. Pak je potřeba podívat se do podvědomí. Někdy až za hranice současného života.

 

Víc se tu rozepisovat nebudu - přijďte si popovídat osobně, pokud Vás tato témata zajímají :). Budu se na vás těšit.

 

 

 

 

 

 

Postřehy

Stránky mé poradny

_________________________________________

Pokud ještě neznáte tyto filmy, podívejte se na ně.

"Co my jen víme?"

"Tajemství"